- HoşgeldinizBanka Gişe Asistanı ve Gişe Memuru ne iş yapar

Sitemizde bulunan Banka Gişe Asistanı ve Gişe Memuru ne iş yapar konusunu Yayınlayan kullanıcı adı: Yayınladığı tarih: Aralık 19, 2012 · isterseniz Banka Gişe Asistanı ve Gişe Memuru ne iş yapar sayfasına yorum yapabilirsiniz.  daha fazla Banka Gişe Asistanı ve Gişe Memuru ne iş yapar bilgi bulabileceğiniz kategorimize Kısa Bilgiler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bankaların sınavlarında en çok aranan eleman  Gişe asistanları ve gişe memurları.

Birçok aday ise esas olarak banko asistanının ne iş yaptığını bilmemektedir.  Banko asistanlarının kimi yerlerde ismi gişe elemanı olarak da geçebiliri.

Gişe elemanı, gişe memuru, banko asistanı kullanılan genel tabirlerdir.

Bu kadrolara bankalar genellikle üniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi gibi bölümlerinden 4 yıllık mezunları işe alır.

Banko asistanlar, gişe elamanları ne iş yapar?

Hesap açtırma, kapama, eft, havale, para yatırma ve çekme, çek senet işlemleri, döviz işlemleri gibi birçok operasyonel işlem yapılmaktadır.

Banko asistanları, gişe elemanları performasına göre banka şube müdürlüğüne kadar yükselebilir, çalıştığı şubede sevilen, işini iyi yapan, performansı yüksek banko asistanları kariyer basamaklarında hızlıca yükselebilir.banko asistani Bankacılık:Banko asistanı gişe elemanı nedir?Ne iş Yapar?

Banko asistanları, gişe elemanları ne kadar maaş alır?

Başlangıç olarak 1200-1300 lira maaşla başlanır ancak , çalışanın performansına göre 3 yıl içerisinde iyi bir iyileştirme olur.


Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

konuya Facebook aracılığı ile yorum yapabilirsiniz..

konuya sitemiz üzerinden yorum yapabilirsiniz..