- HoşgeldinizFix Card ile Motorlu Taşıt Vergisi – MTV

Sitemizde bulunan Fix Card ile Motorlu Taşıt Vergisi – MTV konusunu Yayınlayan kullanıcı adı: Yayınladığı tarih: Ocak 14, 2013 · isterseniz Fix Card ile Motorlu Taşıt Vergisi – MTV sayfasına 1 Yorum  daha fazla Fix Card ile Motorlu Taşıt Vergisi – MTV bilgi bulabileceğiniz kategorimize Fix Card sayfasından ulaşabilirsiniz.

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında Fix Card ile www.gib.gov.trwww.finansbank.com.tr ve Finansbank şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin  50.000 TL’ye kadar olan kısmına 6 taksit fırsatı sunulacaktır. Bu dönemde yapılacak ödemeler için tek çekim opsiyonu olmayacaktır.

  • fix card kredi kartıBir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme  gerçekleştirebilir. 50.000 TL’yi aşan ödemeler tek çekim olarak gerçekleştirilecektir.
  • www.finansbank.com.tr ve  tüm Finansbank şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.
  • Kampanyaya bireysel ve ticari banka kartları dahil değildir.
  • Kampanyadan, bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanacaktır.
  • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

konuya Facebook aracılığı ile yorum yapabilirsiniz..

konuya sitemiz üzerinden yorum yapabilirsiniz..


İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

sıtkı danacı
14 Ocak 2013 - 22:59

kredi kartına ihtiyacım var gereginin yapılmasını aruz ederim